Aktualności

Obszar działalności Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Radomiu

Zgodnie z uchwałą nr 737/2018 Rady Miejskiej w Radomiu w sprawie określenia terenu działania poradni psychologiczno-pedagogicznych, w tym poradni specjalistycznej, prowadzonych przez Gminę Miasta Radomia informujemy, że nasza placówka obejmuje swoją opieką przedszkola, szkoły i placówki z ulic znajdujących się w granicach następujących osiedli:

Więcej...

V Radomski Festiwal Biegowy na osiedlu Południe z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 2

Podczas V Radomskiego Festiwalu Biegowego, który odbył się 26. maja 2018 roku na jednym z radomskich osiedli – poza główną aktywnością, jaką stanowiły biegi – każdy miał okazję (podobnie, jak w latach ubiegłych) zapoznać się bliżej z działalnością naszej placówki.

Więcej...

Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Radomiu serdecznie zaprasza na spotkanie pedagogów szkolnych, które odbędzie się w dniu 24.05.2018 r. o godzinie 12:00 na terenie naszej placówki

Pierwsza część spotkania obejmować będzie następujące tematy:

  • "Znaczenie prawidłowego widzenia a trudności szkolne",
  • "Bezpieczna i wesoła przerwa w szkole".

Druga część spotkania będzie okazją do skonsultowania bieżących spraw wedle zgłaszanych potrzeb.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu drogą elektroniczną: monika.szewczykrola.ppp2@gmail.com do dnia 21.05.2018 r.

Więcej...

Spotkanie pracowników poradni z dyrektorami szkół podstawowych oraz psychologami, pedagogami i logopedami udzielającymi w placówkach pomocy psychologiczno-pedagogicznej

W dniu 6 listopada 2017 r. w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli odbyło się spotkanie pracowników poradni z dyrektorami szkół podstawowych oraz psychologami, pedagogami i logopedami udzielającymi w placówkach pomocy psychologiczno-pedagogicznej.

Więcej...